O NÁS

« zpět

Kořeny firmy MEMBER s.r.o. sahají do počátků 90. let, kdy zakladatel a majitel firmy pan Miroslav Malý opustil své místo ve strojírenském podniku a jal se vyrábět a montovat reklamy a vše s tím související. S myšlenkou a důsledností sobě vlastní začal u takových firem jako Philip-Morris a Coca-Cola. Později se k reklamám Marlboro a Coca-Cola přidaly i další značky. Výrobky dodáváme v množství od 1kusu do tisíců kusů.

Nezastavíme se ani před takovými úkoly jako jsou filmové kulisy, realizace výstavních expozic či návrhy a realizace interiérů. Velmi často se také stáváme „poslední instancí", kdy zoufalý zákazník neví kudy kam a přichází k nám.

Na jednom místě vyrábíme podle Vašeho zadání výrobky kombinované z plastů, plexiskla, oceli, nerezu, hliníku, lamina, MDF desek, sendvičových Al desek, (dibond), s nástřikem práškovou barvou i autolakem, včetně nejmodernějšího osvětlení, a různých elektronických hříček, jenž dodají výrobkům ten správný “šmrnc” a punc neopakovatelné originality.

Současně s výrobou reklam se rozvíjelo i zpracování dalších výrobku z plastů pro strojírenský, chemický, energetický a automobilový průmysl. Silon(PA), polypropylen (PP), polyetylen (PEE), polykarbonát (PC) a další plasty obrábíme dle technických výkresů, nebo jen podle “amatérských náčrtů”. Samozřejmě jsme také schopni pomoci s výběrem správného plastu pro danou aplikaci.